Arrow ECS Sp. z o.o.

Arrow ECS Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Stawowa 119, 31-346 Kraków

Kontakt: +48 012 616 43 00, +48 012 616 43 01 (fax),  biuro@arrowecs.pl

Profil działalności:  IT / technologie / elektronika / inżynieria / sprzedaż / dystrybucja

www.arrowecs.pl

„Klienci, dostawcy, konkurenci i współpracownicy muszą być traktowani uczciwie. Należy unikać wszelkich działań powodujących nieuczciwe traktowanie innych osób. Nasi pracownicy muszą być szczerzy i uczciwi wobec klientów oraz dostawców. Decyzje dotyczące kupna i sprzedaży powinny być podejmowane w oparciu o cenę, jakość produktów i usług oraz konsekwencję i niezawodność związków z danymi klientami lub dostawcami. Należy szczerze rozmawiać z klientami, dostawcami i konkurentami.”

Globalny kodeks postępowania i etyki zawodowej firmy Arrow

W Polsce Arrow ECS jest firmą typu VAD (Value Added Distributor), która kieruje swoją ofertę do firm typu VAR (Value Added Reseller) i integratorów. Proponujemy szeroką ofertę firm Oracle (bazy danych, midleware, serwery RISC, x64 i storage) oraz IBM oprogramowanie, serwery i storage IBM, systemy storage firm EMC, NetApp, oprogramowanie z zakresu wysokiej dostępności i bezpieczeństwa Symantec, oprogramowanie wirtualizacyjne i zdalnego dostępu VMware, Citrix, Cortado, IGEL i Wyse oraz systemy bezpieczeństwa firm RSA (The Security Division of EMC), McAfee, Symantec i Microsoft.

W Europie należymy do grupy firm Arrow ECS, działającej m.in w USA, Hiszpanii, Polsce, Anglii, Francji, krajach Beneluxu, Niemczech, Austrii, Danii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Czechach, na Węgrzech i w krajach bałtyckich.

Na świecie Arrow ECS jest częścią Arrow Electronics Inc firmy notowanej na NYSE. Arrow ECS z siedzibą w Englewood, Colorado (USA) i oddziałami zlokalizowanymi w kilkudziesiędziu krajach świata zapewnia klientom kontakt z największymi globalnymi dostawcami nowych technologii, w tym HP, IBM, Oracle, EMC, NetApp, VMware, Symantec a także z innymi czołowymi dostawcami oprogramowania, zabezpieczeń i technologii pamięci masowych w środowiskach sieciowych.