Jak przystąpić do programu?

Zgłoszenia swojej firmy do programu możesz dokonać samodzielnie, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny obok. Możesz także zgłosić firmę telefonicznie pod numerem 603-294-919 lub mailowo: biuro@placewterminie.eu.

Po przyjęciu zgłoszenia i potwierdzeniu danych, praktycznie już następnego dnia będziemy mogli wysłać do Ciebie hologramy. Równocześnie stworzymy wizytówkę Twojej firmy z logotypem i zdjęciem oraz opublikujemy ją w zakładce Uczestników programu. Otrzymasz także komplet materiałów marketingowych, do wykorzystania na firmowej stronie internetowej oraz w komunikacji z klientami. W przypadku pytań, zawsze służymy pomocą!

Na pewno zastanawiasz się ile to kosztuje?

Chcemy aby program i nasze rozwiązania były dostępne dla wszystkich przedsiębiorców. Dlatego uczestnictwo w programie oraz promocja Twojej firmy jako Uczestnika nic nie kosztuje! Płacisz wyłącznie za zamówione hologramy, które są praktycznym narzędziem programu. Dodatkowo będąc aktywnym uczestnikiem masz możliwość zdobycia Certyfikatu Płacę w terminie! Certyfikat stanowi wartościowe wyróżnienie, pozwalające budować reputację uczciwego i odpowiedzialnego partnera w biznesie, z którym warto współpracować.

Nie czekaj, wypełnij formularz i przyłącz się do programu!