Walter Schmidt Cement Polska Sp. z.o.o.

Walter Schmidt Cement Polska Sp. z.o.o.

Adres siedziby: ul. Legnicka 51-53, 54-203 Wrocław

Kontakt: +48 71 321 96 50, +48 71 322 28 78 (fax), biuro@schmidt-cement.pl

Profil działalności: handel i logistyka cementu, zaprawy budowlanej, wapna i innych materiałów budowlanych

www.schmidt-cement.pl

Jako wiodące przedsiębiorstwo handlowe w branży sypkich materiałów wiążących zaopatrujemy naszych klientów głównie w Niemczech, Austrii, Skandynawii, Polsce, Czechach i Szwajcarii. Niezależnie od tego czy towar jest przewożony luzem czy workowany, ciężarówką, statkiem czy koleją, nasi klienci otrzymują nasze produkty szybko i niezawodnie. Ponadto, na całym świecie oferujemy doradztwo w kwestiach dotyczących zaopatrzenia w cement i inne materiały wiążące.

Jako sprawdzony i niezależny partner branży budowlanej współdziałaliśmy przy takich przedsięwzięciach jak budowa lotnisk w Lipsku/Halle, Dreźnie i Düsseldorfie, Placu Poczdamskiego i nowego dworca głównego w Berlinie, jak również przy wielu budowach autostrad w Niemczech, Polsce i Czechach.

Tutaj prosimy zaproponować kilka (do 6-8 zdań) na temat: powodów/motywacji przystąpienia do programu Płacę w terminie!, stanowiska firmy odnośnie znaczenia realizacji terminowych płatności jako podstawy partnerstwa i zdrowej współpracy, informacji dotyczących polityki płatności realizowanej w firmie uczestnika definiujących jego kulturę płatniczą w kontekście programu Płacę w terminie!

Imię Nazwisko – stanowisko