Wzory hologramów

Hologramy Płacę w terminie! to samoprzylepne hologramy wykonane w opatentowanej technologii dwuetapowego tłoczenia grafiki. Zastosowanie tej unikalnej technologii pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wykonania oraz szczególnych walorów estetycznych niedostępnych w innych technologiach. Prezentowane hologramy charakteryzują się wyjątkową atrakcyjnością wizualną, co przyczynia się to do zwiększenia stopnia zauważalności i czytelności komunikatu oraz przekłada się na skuteczność jego odbioru. Hologramy Płacę w terminie! występują w dwóch podstawowych wariantach.

animacja_hologram_PWT_czerwony_281x118
animacja_hologram_PWT_niebieski_280x117


Wariant I

Podstawowa wersja hologramu występuje w kolorze metalicznym czerwonym, zawiera oznaczenie graficzne w postaci charakterystycznego wykrzyknika – głównego symbolu programu. Poprzez swoje symboliczne znaczenie wykrzyknik istotnie zwraca uwagę na komunikat będący przesłaniem programu oraz wzmacnia jego zauważalność i skuteczność odbioru.

Wariant II

Alternatywna wersja podstawowego hologramu występująca w kolorze metalicznym niebieskim, zawiera neutralne oznaczenie graficzne spójne z identyfikacją wizualną programu. Treść komunikatu oraz jego przesłanie pozostają bez zmian w stosunku do wariantu I.