Wzory i rodzaje

Hologramy Płacę w terminie! to samoprzylepne hologramy wykonane w opatentowanej technologii dwuetapowego tłoczenia grafiki. Zastosowanie tej unikalnej technologii pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wykonania oraz szczególnych walorów estetycznych niedostępnych w innych technologiach. Prezentowane hologramy charakteryzują się wyjątkową atrakcyjnością wizualną, co przyczynia się to do zwiększenia stopnia zauważalności i czytelności komunikatu oraz przekłada się na skuteczność jego odbioru.


HOLOGRAMY INFORMACYJNO – PREWENCYJNE NA FAKTURY VAT

dla procesów zarządzania należnościami od wystawienia faktury VAT do terminu płatności

animacja_hologram_PWT_czerwony_281x118 animacja_hologram_PWT_niebieski_280x117
Wzór I

Podstawowa wersja hologramu w kolorze czerwonym, zawiera oznaczenie graficzne w postaci charakterystycznego wykrzyknika – głównego symbolu programu. Wielkość: 60 mm x 25 mm.

Wzór II

Alternatywna wersja podstawowego hologramu występująca w kolorze niebieskim, zawiera neutralne oznaczenie graficzne spójne z identyfikacją wizualną programu. Wielkość: 60 mm x 25 mm.


HOLOGRAMY NA WEZWANIA, PONAGLENIA, MONITY

dla procesów windykacyjnych na każdym etapie przeterminowania należności

wzor_wdz_ponaglenie wzor_wdz_wezwanie wzor_wdz_ostateczne
Wzór III – PONAGLENIE
Podstawowy kolor: niebieski.
Dostępny także w kolorze czerwonym.
Wielkość: 70 mm x 30 mm.
Wzór IV – WEZWANIE
Podstawowy kolor: czerwony.
Dostępny także w kolorze niebieskim.
Wielkość: 70 mm x 30 mm.
Wzór V – OSTATECZNE WEZWANIE
Dostępny w kolorze czerwonym.
Wielkość: 70 mm x 30 mm.

W sytuacji braku terminowej płatności, wobec klienta – płatnika należy podjąć konkretne, bezzwłoczne działania. Muszą one być stanowcze ale jednocześnie nastawione na partnerski i konstruktywny dialog. Z jednej strony, umożliwi to ustalenie przyczyny problemu, a następnie uzgodnienie rozwiązania i uzyskanie zapłaty. Z drugiej, pozwoli na zachowanie współpracy i relacji na dobrym poziomie. Aby ułatwić osiągnięcie tych celów, przygotowaliśmy hologramy windykacyjne, wspierane przez ciekawą ulotkę informacyjną oraz landing page www.wzywamdozaplaty.pl, gdzie dłużnik może pobrać wzory oświadczeń. Realizując ideę programu, do nieterminowych płatników kierujemy hasło: Podejmij właściwą decyzję! Zapłać fakturę – pozostań Partnerem!