Dzięki poniższemu formularzowi, zamówienie złożysz w 3 prostych krokach!

Wypełnij formularz, postępując zgodnie z instrukcjami. W przypadku pytań zawsze pozostajemy do Twojej dyspozycji pod adresem biuro@placewterminie.eu oraz pod numerami telefonów 603-853-488 lub  603-294-919. Zapraszamy!

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

[inbound_forms id=”1298″ name=”placewterminie.eu – zamowienie”]
* Zgodnie z Regulaminem, podane dane będą wykorzystane wyłącznie w procesie realizacji zamówienia i obsługi Klienta.
 
 

Jak kupić wybrany pakiet i zostać Uczestnikiem programu? To proste!

1. Wybierz interesujący Cię pakiet, kliknij ZAMÓW TERAZ i wypełnij krótki formularz zamówienia. Po wysłaniu zamówienia, na podany wcześniej adres e-mail otrzymasz automatyczne potwierdzenie.
2. Następnie w ciągu 24h (jeden dzień roboczy) od złożenia zamówienia, otrzymasz wiadomość od Mangera Programu z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji oraz fakturę pro-forma za zakupiony pakiet Płacę w terminie! Po otrzymaniu płatności, wystawimy i prześlemy fakturę VAT.
3. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym, w ciągu 24h (jeden dzień roboczy) wyślemy do Ciebie przesyłkę z hologramami. Hologramy możesz zacząć stosować na fakturach i innych dokumentach zaraz po ich otrzymaniu.
4. Równolegle do hologramów, Manager Programu prześle do Ciebie krótki formularza rejestracyjny, na podstawie którego stworzymy Twoją wizytówkę w zakładce Uczestnicy. Wizytówkę Uczestnika tworzymy i zamieszczamy na stronie programu w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza rejestracyjnego.
5. Jako pełnoprawny Uczestnik programu, otrzymasz dostęp do materiałów programowych: logotyp na Twoją stronę WWW oraz wzory dokumentów w procesie komunikacji z kontrahentem.

Regulamin zakupów

Kontakt

Jeżeli masz pytania, czekamy na Twój telefon pod numerami: 603-853-488, 603-294-919. Możesz też napisać na biuro@placewterminie.eu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.