O nas

O nas

Szymon Dykier

Zawodowo od początku związany ze sprzedażą, obsługą klienta i realizacją usług w branży zarządzania należnościami. W ciągu blisko dwudziestu lat pracy zdobył bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i operacyjnych. Przekrojowa wiedza oraz umiejętność jej wprowadzania do praktyki biznesowej czyni z niego wysokiej jakości eksperta w branży.

Zawsze aktywnie i chętnie współuczestniczy w kreowaniu i projektowaniu nowych obszarów aktywności przedsiębiorstwa oraz w doskonaleniu istniejących. Współtworzył i wdrażał system zarządzania jakością, a następnie sprawował nad nim nadzór jako pełnomocnik zarządu. Uczestnik wielu szkoleń doskonalących umiejętności menedżerskie oraz rozwijających wiedzę narzędziową.

Zwolennik kształtowania przestrzeni w organizacji poprzez zarządzanie procesowe: definiowanie i optymalizowanie procesów oraz stałe zwiększanie skuteczności w realizacji celów. W komunikacji z rynkiem szczególną uwagę przywiązuje do precyzyjnego rozpoznania oczekiwań i potrzeb klientów w celu doboru możliwie najlepszego rozwiązania.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Wolny czas poświęcam na poznawanie nowych miejsc i ludzi oraz rozwijanie pasji syna (ostatnio wędkarstwo). Od lat zapalony kibic speedway’a.

Kamil Smolnik

Od początku pracy zawodowej związany z komunikacją marketingową oraz rozwojem i sprzedażą produktów. Posiada bogatą wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą zdobywał w różnych branżach, na samodzielnych stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Współautor sukcesu miejskich wypożyczalni rowerów w największych miastach Polski. Pomysłodawca i współtwórca programu Płacę w terminie!

W pracy zawodowej na pierwszym miejscu zawsze stawia ludzi: pracownika – klienta – kontrahenta. Uważa ich za klucz do sukcesu każdego biznesu – skutecznej komunikacji z rynkiem i wysokich wyników sprzedażowych. Zwolennik rozwiązań prostych, skutecznych i dopracowanych.

Prywatnie człowiek proaktywny i energiczny, z pozytywnym nastawieniem do wszelkich wyzwań. Nie uznaje niemożliwości. Miłośnik gór i podróży, a szczególnie wypraw rowerowych. Amator wspinaczki.

„Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.”

Henry Ford